A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vitori Balili

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  20
BIOGRAFIA: Vitori Balili is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 18 Nëntor 2008, Vitori Balili publikon videoklipin "Jeleku Me Salltanete". Më datë 18 Nëntor 2008, Vitori Balili publikon videoklipin "Moj Pushke". Më datë 25 Shtator 2009, Vitori Balili publikon videoklipin "Qaj Moj Shqiperi". Më datë 31 Tetor 2013, Rezarta Hoxhaj publikon videoklipin "Dy Motra", në bashkëpunim me Vitori Balili. Më datë 31 Mars 2015, Vitori Balili publikon videoklipin "Kenge Per Abaz Aliun"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tefta Kondo

Merushe Xhihani

Jolanda Kojlovic

Blerta Agolli

Luziana

Donika Pecollari

Luljeta Konomi Haxhi

Ani Myzeqarja

Eglantina Doko

Griselda Pepa


Tags: Vitori Balili

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018