A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Vjollca Luka - Para-Kalo


Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/05/2014

2014-05-17T16:00:02

Music:

Shkumbin Azizi

Lyrics:

Avni Qahili

Video Production:

Musical


ti do lidhje te shkurta sa te argetohesh gjen do femra te urta qe nuk iu frikohesh

ti luan me ndjenja si figura shahu ah e mjera femer
qe tka ra si gjahu

ref.2x

parakalo tani
te jap perparesi
une nuk jam per ty

parakalo me mire
se jam e veshtire
e nuk jam e lire

per ty e panjohur
eshte me u dashuru
hajt se ske ku shkon
djale pa e provu

ti luan me ndjenja
si figura shahu
ah e mjera femer
qe tka ra si gjahu

ref.2x

parakalo tani
Te jap perparesi
une nuk jam per ty

parakalo me mire
se jam e veshtire
e nuk jam e lire

parakalo tani
te jap perparesi
une nuk jam per ty

parakalo me mire
se jam e veshtire
e nuk jam e lire
te ja


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018