A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vjollca Luka & Gjovani - Burre E Gru


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/12/2015

2015-12-21T13:49:50

See Also

Gjovani Gjonaj


Dikur me ke ba per vete
me fjal t'mira,komplimente.
Zemren time kur e more,
t'lutem mos e len mas dore.

Dashurit kur jan t'verteta
kan pak fjal e ma shum vepra,
n'komplimente s'jam i Zoti,
po kur t'foli se lun topi.

ref. Jemi, jemi burr e gru,
jo skam, skam ku me t'qu,
nuk di, nuk di cka me ba,
hise me ke ra. x2

E di sherri qe je kon,
dy gur bashk nuk i ke lon,
vetem un qe te kam marr,
se ti kishe met beqar.

Mos ma mbaj ti gajlen tem,
kisha rrnu sikur n'harem,
ska pas vajz qe nuk asht shkri,
veq kur zanin ma ka ndi.

ref. Jemi, jemi burr e gru,
jo skam, skam ku me t'qu,
nuk di, nuk di cka me ba,
hise me ke ra. x2


Lyrics submited by rominaina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018