A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vjosa Emini

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  30
BIOGRAFIA: Vjosa Emini is a popular singer of Modern Traditional music. Këngëtarja e muzikës popullore, Vjosa Emini thotë se parimi i saj është muzika e vërtet shqiptare, ku zotohet se kurrë nuk do të ndërroj zhanrin e saj të kënduarit. Ajo vjen me një stil të veçantë dhe me një fytyrë engjëllore edhe kësaj radhe rrëfen disa prej planeve të saj. Vjosa Emini është një këngëtare e mirënjohur në të gjitha trevat shqiptare, e cila nuk ka të ndalur me sukseset e saja. Më datë 22 Qershor 2015, Vjosa Emini publikon video...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Gabim (2018)

Dashnija Jeme (2016)


» Add A Song »

Plumbi Ne Balle
Mendjemadhe Je
Te Lutem


Related Artists:

Bardha Dernogllava

Drita Jetishi - Sahiti

Egzona Ajeti

Marjana Hila

Arjeta Sejdiu

Ditare Gashi

Peki Paloka

Antigona Hoxha

Teuta Gashi

Nesa Omaj


Tags: Vjosa Emini

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018