A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vllaznim Qukovci
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  4

Vllaznim Qukovci is a popular singer. Në vitin 2012, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2012".

Në vitin 2013, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2013".

Më datë 4 Maj 2015, Vllaznim Qukovci publikon videoklipin "Qendro Me Mua".

Më datë 28 Korrik 2017, Vllaznim Qukovci publikon videoklipin "Një Jetë Me Ty".

Në vitin 2017, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2017".

Më datë 12 Janar 2018, Vllaznimi publikon videoklipin "Kam Gabu".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018