A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vllezerit Bajra
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  14
Music genres: Rhapsodic Traditional

Vllezerit Bajra is a popular group/singers. Në vitin 2013, Vllezerit Bajra publikojnë albumin "Nje Shqipri Do Te Jete Ne Ballkan"

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018