A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vellezerit Bajra - Rexh Mehmeti


Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/07/2013

2013-07-16T06:09:08


It's a long time that we try finding the lyrics to "Rexh Mehmeti" sung by Vellezerit Bajra.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Vellezerit Bajra attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Vellezerit Çetaj. We wish that's the lyrics you are looking for:

rexh memeti nat xhurdije
oi ka qito do dhi nqarshije
beqir agaj nji njer zotnije
shkon tu I vet neper qarshije
asma pat kun rexhen me sy
qayje posht I ka qit do dhije
cili asht rexhaj I ka than io sedije
qaj qe esht pshtet per zit o xhamis
kallushan musteqe zije
beqir aga po shkon skaj tij
sa po I man rexho qeto dhije
thot dhit e mija sjan per ty
kto e kan nji zanat te zije
qesin nshkelem e therin me brije
sun ti mjel zoja ndimije
mjelma zoja ne bor e shi
ooo tan me arna nguj te zie
mir e din zot qka lip tije
lip cerbin permi sye
permi sy o ne lul te ballit
nuk jam fona I dert hasanit
jam krasniqja pika djalit
ti la trut ne mjedis pazarit
reth pazarit ujti tretit
dukaxhijt o po bajshin seri
ooo beqir agen o ma zuri sheri o ejjjjmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018