A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vellezerit Bajra - Elegji Per Beqir Sefen


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/03/2013

2013-03-30T16:26:11

Kush ja nali kangen zogut kush se don zanin e tij
Fluturimin kush ja kputi qiellin e la pa melodi
Jo pa ty o Beqir Sefa se kan tingujt at jehon
ne kufi u kputen telat qiftelia po renkon..

Malet i qveshka debora gjaku rrodhi permbi sy
Bashk me trimin Muje Krasniqi jet e kang i bajn Shipni
Bac Osmanit ja theve krahin kush perball aty i del
Si dikur ne oda dasmash knoj Brahimi e Baca Imer

Zemren prekje ne damar Zhuj Selmanin kur kendoje
Bashk me vllezrit kangatar Bijt e Sefes bij Kosove
Gjith deshmorve Buza u dridhet loti pushken e ka la
Vaj ne fyt trimav u lidhet kush pa ty nuk kendon ma....


Lyrics submited by Jetlir Sopaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018