A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vllezerit Bajra - Nje Nuse Presin Tri Kala


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/03/2013

2013-03-31T21:47:38


It's a long time that we try finding the lyrics to "Nje Nuse Presin Tri Kala" sung by Vllezerit Bajra.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Vllezerit Bajra attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Fatmir Bajra. We wish that's the lyrics you are looking for:

nje nuse presin presin tri kala thrrasi nja njatjetren a aekini pa .
krushqit ikam thirr dasma ka fillu bane gati nusen sduhet me vonu .
Tekalaj epar NJANIN mzuni nata ate isha vetem vetm un engrata. shqip mefol duhet mos utremb moj bi motres ithojn zemer dhe NQAMERI.
Dilni pritni se nusja asht nis, poaedin tupanat qe bijen NDRENIC.
Dilni pritni ju shqiptar se nusja povjen sekuvendin prap eke ne Prizren.
Aty ishte nat nate evon te kalaja etyt shkova ne Tetov.
Aty dilke dym flak flak ekuqe mos utrem moj bi jan vellat per nuse.
Tekalaj e tret ne Ulqin une mrrina dita ishte nat e nat ishte dita shqip me fol te ti ty tekemi prit niqin vjet ekem prit ket dit.
Dil epritni se nusja asht zbrit aedin tupanat qe bijen nDrenic dilni ju shqiptar se nusja po vjen se kuvendin prap eke nPrizren,
se kuvendin prap eki eki ne prizren.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018