A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhet Salihi (Xheta)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  26
  • Origin:
  • Bochum 
  • Residence:
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Xhet Salihi (Xheta) is a popular singer of Ethno & Ilahi music. Në vitin 2015, Xhet Salihi publikon albumin "Vikendi" Më datë 28 Prill 2016, Xhet Salihi publikon videoklipin "Ela", në bashkëpunim me Mc Qoppa. Më datë 6 Korrik 2016, Xhet Salihi publikon videoklipin "Po Ta Kona". Në vitin 2016, Xheta publikon albumin "Ela Ela" Më datë 10 Janar 2017, Xheta publikon videoklipin "Lej Kto Fore", në bashkëpunim me Aulona. Më datë 2 Maj 2017, Xheta publikon videoklipin "Enisi Vogel". Më datë 1 Qersh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Qak Qak (2018)

Ritmi I Verës (2017)

Ela Ela (2016)

Vikendi (2015)


» Add A Song »

Dy Zemra
Ela
Lej Kto Fore
Shqer Pare
Syneti
Alarmi Atmorferës
Po Ta Kona
Ne Gurbet
Enisi Vogel
Mu S'ke Me M'pas Kurr


Related Artists:

Florian Krasniqi

RapSIone

Dardan

Besnik Gjakova

Shpresim Ahmeti

Besim Kuçi

Selman Maliqi

Tafil Mulaj

Bahri Kamerolli

Ilir Etemi


Tags: Vw Xheta, Vw-Xhet, V.W Xhet, V.W. Xhet, Vw Xhet, Xhet Salihi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018