A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vw Xhet - Na Te Dyt


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/02/2009

2009-02-15T22:48:30

Spari her tü e dashur un tü kur te kam ta ku kjo e para shum preje teje ajo shum mka xheluzu

Ref: E lus sotin peredinqe mos munda na te dyt ti e din shum
ti e din shum mir qe pa ti smuj dot ri mos gabo ti tash preje meje j e dashur mu largu zemra tü osht tut kerko 2x

Un tash nuk e dita per qka aja
kshtu me dha mu zemra tash pomgre mas teje
se ne ty jam dashuru

Ref: E lus sotin peredinqe mos munda na te dyt ti e din shum
ti e din shum mir qe pa ti smuj dot ri mos gabo ti tash preje meje j e dashur mu largu zemra tü osht tut kerko 2x

Pudje qe dhash mas spindes tonde ti mun dor qe mkeshtrengu me ftür un jam prej sajna por me shprit tü un jam drejtu

Ref: E lus sotin peredinqe mos munda na te dyt ti e din shum
ti e din shum mir qe pa ti smuj dot ri mos gabo ti tash preje meje j e dashur mu largu zemra tü osht tut kerko 2x


Lyrics submited by Ok
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018