A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vw Xheta - Zoti Shpis Tu Rrit Nera


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/12/2014

2014-12-20T01:59:29


It's a long time that we try finding the lyrics to "Zoti Shpis Tu Rrit Nera" sung by Vw Xheta.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Vw Xheta attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Bekim Kastrati. We wish that's the lyrics you are looking for:

O zoti i shpise o mor t'u rrit o ndera
O gjithe me gezime o t'u çel dera
O na ke thirr e na ke nderu e
Jena ardhe hiç pa pritu e

O me u tubu na e kem adet e
O se ne dasma ka ma shyhret e
O se keto burra o ne kete ode
Muhabet edhe qef e bojne

O zoti i shpise o zbrit o me thane
A ke pre naj dash me ngran e
O se keta shoke e keta miqasi e
Lypin meze edhe raki e

O çile zemren o mor zotni e
Sot kem dasem e jo merzi e
O sepse Zoti o e ka lane
Me ardhe nuse dhe çike me dhane

O çifti i ri o u trashegofshin
Jete me gezime o gjithmone çofshin
O njoni o tjetri t'keni dhane besen
Zoti ua bekofte martesen

O ju urojna o t'ri e t'rese
Zoti u rujte prej synit te keq
O ju dhashte Zoti o gjithe kete jete
Kofshi te hajrit e te shendoshe ne t'jene

O me nji za o na krejt po u therrasna
O zoti i shpise hajde more per hajr dasma o hejmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018