A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xhet Salihi (Vw Xheta) - Zemër Zemër


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/07/2015

2015-07-28T16:19:22

Song from the album:

"Vikendi"It's a long time that we try finding the lyrics to "Zemër Zemër" sung by Xhet Salihi (Vw Xheta).
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xhet Salihi (Vw Xheta) attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Alida. We wish that's the lyrics you are looking for:

he he heeej hee-eej

jo zemer
ske femer

oh jo nuk di se kuptoj
qfar te ben keshtu qe ti te ndryshosh
nuk e di perse ti mua me qorton
por se kupton kjo me lendon
ho shpirti i vogel ti
mos me bej te vuaj
t'mendoj veq per ty
mos luaj me mua
mos me keq trajto
se zemera vogel ty te don
jo zemer zemer
jo ti zemer ske nje femer
kush te doj si mua ne kte bot
e ke te kot harroje sot

jo zemer zemer
jo ti zemer ske nje femer
te te te doj si mua ne kte bot
e ke te kot harroje sot

jo zemer e vogel ti eja ti tek mua eja ti tek mua me nje ledhatim
mos qendro larg meje mos mbaj ti ti qendrim se pa ty shkoj un ne qmendin

jo zemer e vogel ti eja ti tek mua eja ti tek mua me nje ledhatim
mos qendro larg meje mos mbaj ti qendrim se pa ty shkoj un ne qmendin

jo shpirti i vogel ti mos me bej te vuaj te mendoj veq per ty mos luaj me mua per veq meje mos mendo se me fjalt e tua ti mua me lendo

jo shpirti i vogel ti mos me bej te vuaj te mendoj veq per ty mos luaj me mua per veq meje mos mendo se me fjalt e tua ti mua me lendo

jo zemer zemer
jo ti zemer ske nje femer
kush te doj si mua ne kte bot
e ke te kot harroje sot

jo zemer zemer
jo ti zemer ske nje femer
kush te doj si mua ne kte bot
e ke te kot harroje sot

musik: Lusy Tunes
teksti: Alidamore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018