A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xheta - Emocione


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/12/2016

2016-12-06T12:30:01

Song from the album:

"Ela Ela"It's a long time that we try finding the lyrics to "Emocione" sung by Xheta.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xheta attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018