A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xhet Salihi (Xheta) - Me Ty Bija Ime


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/12/2016

2016-12-13T12:30:04

2x
me ty bija ime edhe sonte rina
Hajde merri ngrug motra e kusherina
qika tkonaqeqit do ta ngjesin konen
sonte pak ma Shum perqavoje nonen

2x
kona ndor tone nsyt e Mi del loti
nimi e ni tmira oj bi ti dha zoti

malin dota hekim e ti bija ime
kona neper ngishta dota le kujtime
me shoqe okola qitet kona kuqe
me krushit tupona neser ti shkon nuse

2x
kona ndor tone syt e Mi del loti
nimi e ni tmira oj bi ti dha zoti


Lyrics submited by GZIM tairovski
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018