A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xheta - Rinia


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/11/2017

2017-11-23T19:15:02


It's a long time that we try finding the lyrics to "Rinia" sung by Xheta.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xheta attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Monika Salihu. We wish that's the lyrics you are looking for:

rinia sa edhe rina askush nuk mund ta di sa shtrejt kushton askush nuk mun ta di jojojo nuk mun ta di sa asht faji ati qe lendon dashurine e sa kushton ta kthej rinin e sa kushon ta kthej rinin e sa e burkur edhe kjo rina e me sy te kalter ndonjehere shikohet dashuria e ndonjehere shikohet dashuria
ref.2. rina rina keshtu i vin ditet e mia asnje fjal ma pak e as ma shum per as per mu nuk mundete te shitit as te blehet rina me lot e gjak nuk mundet te vritet dashuria dashuria rinia rina sa e dashur dashuria e sa e bukur kjo rinaaaaaamore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018