A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: W.A.D is a group/singers. Më datë 13 Tetor 2017, W.A.D publikojnë videoklipin "Liar", në bashkëpunim me Ana Bakaj....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vllezrit Mehmeti

Emcees

Shqiponjat E Zeza

Mega Family

Dm (Dostat E Mahalles)

Gang Boys

B.A.D

Brt

Toqkat

Gvstars


Tags: W.A.D, Wad

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018