A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  47
  • Origin:
  • Vushtrri 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: W.G. is a singer of Hip-Hop music. Valmir Gerxhaliu kreu shkollen fillore ne Vushtrri ne SH.F ALI KELMENDI Muziken e filloi ne grupin Bloody Albanian ku ka disa kang te realizume me kete grup pastaj dul nga grupi dhe u fut ne grupiN tjeter vushtrrias "Real gangsta" edhe me kete grup ka shumincen e kengeve te realizume por nuk nejti gjat as ne ket grup edhe dul si Reper SOLO tash WG o vet....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

D.S.

Dion

Mc Qlira

Dr.Ree

Tuzhi-G

Nitinjo

Ibro

D'one

Babarim

Ar Wolf


Tags: W.G., Wg, W.G, Valmir Gerxhaliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018