A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: W.I.G. is a singer. Më datë 4 Prill 2014, W.I.G. publikon videoklipin "N'kët Nat". Muzika e këngës u punua nga Tensioni G, teksti u shkrua nga vetë W.I.G., ndërsa për orkestrimin u kujdes Tensioni G. Videoklipi u prodhua nga Gm Creative. Më datë 15 Shkurt 2016, W.I.G. publikon videoklipin "I Vetmum"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ridi Mc

Steli

Spinnoza

Isa Pini

Gasspel'l

Halil Gashi

Abedin Isenaj

Rigge

Phonix

Fidan Duraku


Tags: W.I.G. Vigan Xhelili, Wig, W.I.G

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018