A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Walcot is a not so popular singer. Kushtrim Berisha (Walcot-i) jeton ne Prishtine dhe ka kryer studimet ne Fakultetin Dardania (Dega Ekonomi Dhe Turizem). Në Korrik 2012, Walcot merr pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Shume Hot"....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ganimete Asllani

Arben Bytyqi

Qender

Hysni Zeqiri

Shqipran Maliqi

Shkumbin Tafilaj

Artan Bakija

Afrim Uka

Mentor Gjurgjiali

Mazllom Mejzini


Tags: Walcot, Kushtrim Berisha

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018