A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Walcot is a singer. Kushtrim Berisha (Walcot-i) jeton ne Prishtine dhe ka kryer studimet ne Fakultetin Dardania (Dega Ekonomi Dhe Turizem). Në Korrik 2012, Walcot merr pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Shume Hot"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

V.M

Tinifly

E.D.T

Ardian Rexhepi

Taulant Derguti (Tali)

Kenny

Xeni Nuredini

Uragani

Albos

Bushtra


Tags: Walcot, Kushtrim Berisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018