A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Wds is a popular group/singers. Në Maj 2009, Wds marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Kujtimi Per Te"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Motrat Fejza

A.D.A.

Ksb

Ver8

Kurora Labe

Vizion Band

Veriort

Prishtina Dhe Tini

3-Eks

Trio Qerimi


Tags: Wds, V.D.S., Vds, W.D.S.

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018