A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Elbasan 
  • Age:
  • 7
BIOGRAFIA: We3 is a popular group/singers. We3 band fillimet i ka në Nëntor të vitit 2011 në qytetin e Elbasanit, lindur fillimisht me iniciativë të 2 pjestarëve te saj, Andrit Ekmekçiu (drums) dhe Ilir Sokoli (guitar). Më vonë grupit i bashkohen dhe 2 pjesëtarë të tjerë Artan Alla (vocal) dhe Klajdi Cerriku (keyboard). Kuptimi i emrit te bandës muzikore We3 ka të bëjë me riformimin dhe ribashkimin për herë të tretë pas një shkëputje prej rreth 10 vitesh të këtij grupi muzikor, ku më parë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Allegro Band

E.T.A

Dogma

Crazytwo

Orhidea

Na Bashkoi Kenga Popullore

Cuçkat

Sazet E Permetit

Vellezerit Koldashi

Trio E Lezhes


Tags: We3

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018