A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wendi Mancaku

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  171
BIOGRAFIA: Wendi Mancaku is a popular singer of Kids music. Në vitin 2011, Wendi Mancaku merr pjesë në Gjeniu I Vogel 4. Në Maj 2012, Wendi Mancaku & Edmond Mancaku marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Perralle Pa Mbret". Në Shtator 2012, Uendi Mancaku merr pjesë në JESC 2012 me këngën "Ëndërra Flet". Në Dhjetor 2012, Wendi Mancaku merr pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Cat Girl". Në Qershor 2015, Wendi Mancaku & Vanesa Sono marrin pjesë në JESC 2015 me këngën "Jeto"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Etmond Mancaku

(Her father)

Gjeniu I Vogel

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rina Shyti

Ida Cakolli

Melissa Magnanelli

Donika Lumi

Arta Jashari

Triola Jakupi

Flaka Zeneli

Valza Berisha

Anida Zeqiri

Arta Grajqevci


Tags: Wendi Mancaku, Wendi, Uendi, Wendy

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018