A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
West Side Family

Tags: West Side Family, Westside Family, Wsf, W.S.F, W.S.F., Doktor Flori

West Side Family is a very famous music group/band in hip-hop music. Ata janë tre djem dhe kanë një ‘Mesazh’. Një afsh të munguar, sy të trembur dhe një buzë të çmendur: Rolandi, Miri dhe Flori. Dikur shokë në një klase, tani anëtarë të një prej grupeve më të njohura muzikore të Shqipërisë. Ata nuk mund të rrinë një moment pa ngacmuar njëri-tjetrin apo pa bërë shaka aq sa të duket se çdo gjë që thonë duhet ta mendosh mirë në është e vërtetë apo një shaka e momentit. Pas suksesit të madh me këngën hit ‘Mesazh’, shi...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  44

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017