A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

West Side Family - Une Dua Ah Ahh


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/04/2007

2007-04-23T00:00:00

Song from the album:

"Hitet E Veres '06"

Song from the album:

"Wsf"

Participating in

VFM 2007


Ha-ha rrrr aihhhh
Au!
Me klesten u mpleksa
e me la mbresa
me puthi me shtypi
si kikirik te kthesa
mami papi sme del hesapi
kot e mbani gocen
te grepi do bi krapi
se'se mbante veten
kur vrapin mori
sinqerisht iu them neperka koken nxori
e nxehta e keqa me helm
e pa besa, e krisur e lireshme
te gervisht perbrenda

hmmmmm para me shume do
do te jesh me te, qendro numero uno
ça tregohet vetem per te flitet
eshte virusi poshter lale
nuk te shqitet
po te jet klesta
vertet ja vleka
vertet ja vleka, u dobsu kuleta
na jane grisur xhepat
i kena ngjit me nastro
per to do rruante mjekren
dhe xhaxhi fidel castro

un dua a...a...
un ta them me pelqen
e nuk e di ne ja vlen
eshte e vertet a genjen
un dua a..a..
filloj e gjitha si loje
e nuk e di si do shkoj
a me a do mbaroj
ti do a....
mos ma thuaj e du
tani jam bere si ujku
qe ja bej uuuuuuuuuu
a...a...
e dua vetem nje her
ty te kem ne nje shtrat
edhe flaken te nxjer

a....ahhhhh

tani nuk ke shpetim
nga kthetrat e kesaj loje
kerkove loje te rend virusin sa e more
te thash qe i kam pare
viktimat nji nga nji
me vjen keq shoku im
tani radhen e ke ti
krejt e humba veten
e rifitova, i mblodha ato forcat
thash se shpetova
i fshihesha neperkes
qe mos ta shihja
po smundem te rrija
pa te te shkrija
doja ta shijoja
veten torturoja
mbaroja pastaj se me terbonte loja
me c'mente me trembte
trurin mbrapsht ma kthente
klesta me gusta es tu much caliente

un dua a...a...
un ta them me pelqen
e nuk e di ne ja vlen
eshte e vertet a genjen
un dua a..a..
filloj e gjitha si loje
e nuk e di si do shkoj
a me a do mbaroj
ti do a....
mos ma thuaj e du
tani jam bere si ujku
qe ja bej uuuuuuuuuu
a...a...
e dua vetem nje her
ty te kem ne nje shtrat
edhe flaken te nxjer

(GIRL WHISPERS)
un dua a...a...
un ta them me pelqen
e nuk e di ne ja vlen
eshte e vertet a genjen
un dua a..a..
filloj e gjitha si loje
e nuk e di si do shkoj
a me a do mbaroj
ti do a....
mos ma thuaj e du
tani jam bere si ujku
qe ja bej uuuuuuuuuu
a...a...
e dua vetem nje her
ty te kem ne nje shtrat
edhe flaken te nxjer

(LANDI)
un dua a...a...
un ta them me pelqen
e nuk e di ne ja vlen
eshte e vertet a genjen
un dua a..a..
filloj e gjitha si loje
e nuk e di si do shkoj
a me a do mbaroj
ti do a....
mos ma thuaj e du
tani jam bere si ujku
qe ja bej uuuuuuuuuu
a...a...
e dua vetem nje her
ty te kem ne nje shtrat
edhe flaken te nxjer

ahhhh


Lyrics submited by Arita   saramk
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018