A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
White O.G

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: White O.G is a popular singer and songwriter. Më datë 15 Shtator 2010, White O.g publikon videoklipin "Live It Up"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dardan Balaj

Arjani I Shitit

Flamur Terziu

Izmit Salihu

Saimir Malaj

Bledar Hasaj

Eli Dubova

Gjergj Matoshi

Berati

Ramiz Jusufi


Tags: White O.G

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018