A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Whitey is a singer of Hip-Hop music. Whitey jeton ne Ferizaj. Kenga par e tij ishte Xan edhe Lean por pasi pa qe muzika tij po lypet ai vazhdoni me kengen Cobain, 2Xannys dhe N'Trap. Më datë 18 Qershor 2017, Whitey publikon videoklipin "Ball"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ndriqim Jonuzaj

Riky Bankroll

Lum Aliu

Nush

R-Jan

Qendrim Berisha

Big Blaze

1keyy

Kedy

Tifi Ag


Tags: Whitey, Fatbardh Sahiti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018