A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Whitey is a not so popular singer of Hip-Hop music. Whitey jeton ne Ferizaj. Kenga par e tij ishte Xan edhe Lean por pasi pa qe muzika tij po lypet ai vazhdoni me kengen Cobain, 2Xannys dhe N'Trap. Më datë 18 Qershor 2017, Whitey publikon videoklipin "Ball"....

>> Full biography >>


Twitter

Account

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Xhema Aka Jemayli

F-Tim

Black-Eagle

Kauzza

Big H

Decee

Doppio-O

Labb.1

Double T

One T


Tags: Whitey, Fatbardh Sahiti

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018