A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Who's Elektra

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Who's Elektra is a popular group/singers of Rock & Pop-Rock music. Grupi shqiptaro-zviceran i cili përbëhet prej tre anëtarëve: Dy vëllezërve shqiptarë Besart dhe Bujar Berisha si dhe kolegut të tyre Julian Wettach si gjithmonë edhe kësaj herë ka sjell një videoklip më ndryshe se klipet e këngëtarëve tjerë. “Mundohemi të sjellim gjithmonë diçka të re dhe interesante për publikun. Kënga flet për personat që janë nën ndikimin e narkotikëve të cilët duhet të jenë shumë të fortë që të dalin vet nga ajo gjendje në të...

>> Full biography >>


Official

Webiste

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Also Check:

Free Mc's

Bijt E Sefes

Ilirët

Vellezerit Mziu

Polifonia Labe

Minatori

Rap Star

Hellbanianz

Vellezerit Lleshi

Bojni Band


Tags: Who's Elektra

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018