A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wild Panther

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Arbanë 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Wild Panther is a not so popular singer. Shkollen fillore dhe shkollën e mesme fillore është duke e kryer në Arban...Që nga një moshë shumë të re diku rreth 10 vjeq RAP-in e cilsonte si jetë dhe jo vetëm si muzik... N'rrjedha t'rap-it u kyq në moshën 13vjeqare,duke bërë rap komercial përveq këngës së parë "Numër Nja" e cila prek pak nga tipi i muzikës gangsta.Në këngët e tjera si "Urime Pavarsia","The Truth","Away From My Homeland" Egzon Kryeziu ose ( Wild Panther a.k.a Zone'X Cilëson ...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Naic

Joni Aliraj

Stiv Boka

Petro Xhori

Julian Mustafa

Kulayde

Ildi

Tr-G

Ferdinant Bjanku

Edmond Muho


Tags: Wild Panther, Wild Panther A.K.A Zone'x, Zone'x, Zonex

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018