lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Will.I.AmTags: Will.I.Am
Origin: Los Angeles    Residence:        Age: 41   Zodiac sign: Peshqit  
Will.I.Am is a very famous international artist in rhythmic music. William James Adams, Jr., njihet më shumë me nofkën will.i.am, raper amerikan, këngëshkrues, këngëtar, aktor, dhe producent. Will.i.am u bë edhe më shumë i njohur si themelues i grupit hip hop dhe pop The Black Eyed Peas, me këngëtaren e pop-it Fergie, raperin Taboo dhe apl-de-ap.... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  2

» Add A Song »


 :: T.h.e (the Hardest Ever) ::  Loading...Kalendari
27/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç

This Week's Poll
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Vote