A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Winx Club

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  48
BIOGRAFIA: Winx Club is a popular singers collection of Kids music. "Winx Club" përmbledh këngët e kolonës zanore të filmit "Winx Club" në gjuhën shqipe. Në film "Winx Club" është një grup që përbehet nga 6 zana : Bloom (Albana Aliu), Stella (Manjola Merlika), Flora (Eni Jani), Musa (Jorida Meta), Tecna (Sonja Laço), Layla/Aisha (Rozina Prendi) dhe së fundmi u shtua edhe Roxy (Desantila Kristo). Bloom ka fuqinë e zjarrit të dragoit. Stella ka fuqinë e diellit dhe të hënës. Flora ka fuqinë e bimëve dhe luleve. Mus...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Këngë Trimërie

Kenge Gjakovare

Kengetare Te Ndryshem

Ilahi Te Ndryshme

Kenge Arbereshe

Këngë Përmetare

Kenge Vlonjate Qytetare

Këngë Të Shqipërisë Së Veriut

Këngë Të Shqipërisë Së Jugut


Tags: Winx Club

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018