A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Winx Club - Nuk Kam Me Lot


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/08/2010

2010-08-30T00:20:26

une dua te kuptoj
por ti mbetesh
po ai,une dua
perqafime dua ngrohtesi
sikur te kisha qelsin te
hapja zemren tende
por koh me duhet te kuptoj
e ti ti me ngre nervat e diten
tjeter e harron por luajte me
ndjenjat dhe ket mua me
lendon

drejt meje shtrihi krahet dhe
fort fort me shtrengo ti
ose me thua qe s'me do

nuk ka me lot per ty tani une
po largohem me te vertet
am shansin te jetoj nje tjeter
jetë dhe per tu kenaqur nga
kjo jet ti s'me ke dashur
asnjeher tani do jem pa ty dhe ti mos qaj
se jena ti ke faj a jomos qaj


ne endrrat e mia ti kishe rolin
kryesor tani ke mbetur vetem
dhe foton time mban ne dor
djalosh je dal jasht mode
as sjelljen sta duroj me
prandaj me duhet qe te shkoj

nuk ka me lot tani......


Lyrics submited by Blerta BrahimiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018