A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Winx Club - Do Jem E Jotja


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  31

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/11/2010

2010-11-06T09:03:25

sytëi mbyll ty te shikoj
çdo nata une pa ty jam
dhe çdo enderr te jetoj
kur pran s te kam
si nje zog lart ne qiell
une me eren fluturoj dhe
i bie botes qark te jem me ty

dua per jetë te qendroj ne enderrim
e di qe ti do te vish pas meje
fluturim dhe nuk dorzohem do
jem me ty pran ne kraht e tu dhe
qdo sekond nuk kaloj bashk
do jem e jotja e nidiej ne zemer ne kraht e tu ti do te me mbash dhe te me thuash se me dooooo


Lyrics submited by Blerta BrahimiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018