A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Winx Club - Do Jem E Jotja


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  27

06/11/2010

2010-11-06T09:03:25

sytëi mbyll ty te shikoj
çdo nata une pa ty jam
dhe çdo enderr te jetoj
kur pran s te kam
si nje zog lart ne qiell
une me eren fluturoj dhe
i bie botes qark te jem me ty

dua per jetë te qendroj ne enderrim
e di qe ti do te vish pas meje
fluturim dhe nuk dorzohem do
jem me ty pran ne kraht e tu dhe
qdo sekond nuk kaloj bashk
do jem e jotja e nidiej ne zemer ne kraht e tu ti do te me mbash dhe te me thuash se me dooooo


Lyrics submited by Blerta Brahimilyrics.al © 2007 - 2018