A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wirusi

Tags: Wirusi, Virusi, Wirus, Fidan Hamdiu

Origin: Gjilan   
Wirusi is a popular singer in hip-hop music. Wirusi ndyshe quhet Fidan Hamdiu ka bere pjese ne grupin Street Brother's ku disa kenge kryesore jane: "Une erdha ti po shko", "Nje Nat Me Shi" etj. Ka bashkpunime me Ukin, Nardi G (Leonard Miftaraj), Niko, Takti G e me shume te tjere. Fidan Hamdiu i njohur si Wirusi tani me punon si Kontabilist dhe tanime eshte babai i nje djaloshi 3 vjeqar. Shkollen e mesme (ekonomin) e kreu ne Gjilan....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018