A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wiz'art

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Wiz'art is a popular singer. Në Dhjetor 2014, Wiz'art merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Jom Kon"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Petro-G

Lurro

Lutfi Muca

Ilir Tironsi

Arben Sefedini

Ilir Suku (Likja)

Faik Ismajli

Agim Shytani

Eniss-I

Snnuffi


Tags: Wiz'art

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018