A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Wllatki

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Wllatki is a popular singer. Më datë 13 Shtator 2012, Wllatki publikon videoklipin "Apet N'rap". Videoklipi u prodhua nga Biggy Image....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bastri Ibishi

Hejdi Mehmeti

Blackfire

Danger

Hasan Brahaj

Nijazi Thaci

Master-Virus

Mark Margega

Shpici A.K.A Adorable

Ram Kukaj


Tags: Wllatki, Wllatki Dog

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018