A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Stubell 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: X-Boss is a singer of Hip-Hop music. Emri i vertet esht Marjan Shabani ne koh te Luftes u trasferu me familje ne Lecco te Italies ku aty e ka kry Shkollen e Informatikes. Qysh prej fminijes e ka pas n gjak Muziken, ne moshen 13 vjeq filloj me shkru tekste italisht edhe i inqizojke si demo. Ne moshen 14 vjeq edhe shoki i vet Shadow e mur rrugen e Rapit, kur se ne moshen 15 vjeq e inqizun bashk albumin KOS_ITA (Kosovo Italia) ku sheten shum CD. Nja dy vjet beri Pauz edhe u trasferu ne...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kadri Guri

K.M

D.S.

Shady Cobra

Nitinjo

Amir

Dr.Ree

Dhura

Great

Mak Zogaj


Tags: X-Boss

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018