A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
X-Factor

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: X-Factor is a singer. Në Maj 2009, X-Factor merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Rruge Pa Ty"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Marsel Mc

Tornado

Eddii

Albo Child

Arusha

Alfred Meminaj

Petroo

Gzim Metaj

Ghimi-Gold

Luigj Tinaj


Tags: X-Factor, X Factor

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018