A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
X Factor Albania

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: X Factor Albania is a popular talent show. Talent Show me i suksesshem ne bote, “X FACTOR” vjen ekskluzivisht ne TVKlan nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu. Eshte absolutisht formati me i ndjekur i momentit qe prodhon yje ne muzike, ne me shume se 50 shtete te botes, duke u renditur si programi me I shikuar ne Prime-Time ne secilin vend me shifra rekord. Harrojini programet e meparshme te talenteve muzikore qe jane bere ne Shqiperi, prisni “X Factor Albania”, sepse per here te pare vjen e...

>> Full biography >>


Youtube

Channel

Google+

Profile

Facebook

Profile

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Star Academy Albania

Voice Of Albania

Gjeniu I Vogel

Ethet E Së Premtes

Kosova Fest

Prizreni Music Fest

Akordet E Kosoves

Flaka E Janarit

Top Music Awards

Zhurma Show


Tags: X Factor Albania, X-Factor Albania, X-Factor, X Factor

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018