A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
X PersonjaTags: X Personja
Origin: Prizren    Age: 20   Zodiac sign: Peshqit  
X Personja is a little poet. Emri''Nofka'' : Niteza mirret me poezi nga mosha 7 vjeqare ka disa poezi por ne tekste shqip ka vetem 3 Njera nder to esht dhe leter dashurie... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  3 / Votes cast:  3

Loading...Kalendari
17/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Shumë

  Aspak

  Jashtëzakonisht

Vote