A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
X-Style

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  95
  • Origin:
  • Brrut-Dragash 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: X-Style is a singer. Emri i vertet Orhan Shaniu ne moshen 14 vjeqar ka filluar te merret me muzik. Reperi me i ri e me i sukseshem u zgjedh ne Vendin ku ai u rrite (Opoj). I frymezuar nga e kalumja,nga gjerat qe e ka sprovuar jeta dhe askend nuk e ka pas mbeshtetje dmth qe deri ku ka arritur,ka arritur pa ndihmen e askujt! X-style nuk e ka te percaktuar se qfare muzike kendon,po ate qe e ndjen e thote nepermjet kenges... Kur i mbushi 16 vjet jeta prap e sprovoj d...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

D.M.Th.Ok

Besi G

Dalle

Rredox

Young Fllash

Neritan

Real K

Blackhell

Nox-T

No I.D.


Tags: X-Style, X Style, Orhan Shaniu

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018