A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
X-Style

Tags: X-Style, X Style, Orhan Shaniu

Origin: Brrut-Dragash      Age: 22   Zodiac sign: Virgjeresha  
X-Style is a not so known singer. Emri i vertet Orhan Shaniu ne moshen 14 vjeqar ka filluar te merret me muzik. Reperi me i ri e me i sukseshem u zgjedh ne Vendin ku ai u rrite (Opoj). I frymezuar nga e kalumja,nga gjerat qe e ka sprovuar jeta dhe askend nuk e ka pas mbeshtetje dmth qe deri ku ka arritur,ka arritur pa ndihmen e askujt! X-style nuk e ka te percaktuar se qfare muzike kendon,po ate qe e ndjen e thote nepermjet kenges... Kur i mbushi 16 vjet jeta prap e sprovoj d...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  95

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018