A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
X1

Tags: X1, Eksnj1sh, Eks-Nj1shi, Shkelzen Xheladini

Origin: Tetove      Age: 23   Zodiac sign: Dashi  
X1 is a not so known singer. x1 (EksNjish) Emri i tij i vertet eshte: SHKELZEN XHELADINI. Shkollen e Mesme e ka kryer ne Kolegjin Turk: Jaja Kemal ne Gostivar,fillimi i tij me Hip Hop kan qene vitet 2008 2009,ne fillim ka bashkpunuar me Repperin GeTzo,ne grupin e ashtuquajtur Golden Voicez. Pas problemeve ne at grup,ai u largu dhe vendosi qe te punoi vet si nje SoloRepper..prei vitit 2008 deri ne vitin 2010 ai krijoi 38 Demo Keng pa as nje VideoSpot, veq se Bashkpunime me sh...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017