A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Xasio CreativeTags: Xasio Creative
Xasio Creative is a very famous video production. Xasio Creative është një produksion mjaft profesinal. Xasio realizon videoklipe muzikore si dhe marketing. Ndër videoklipet e tyre më të mira cilësohet klipi "Jeto" nga Soni Malaj & Aldo... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  1
Loading...Kalendari
22/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Ben Moody
Ben Moody
36 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Vote