A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Xemi is a popular singer. Më datë 5 Prill 2011, Xemi publikon videoklipin "Hena Genjeshtare". Më datë 28 Prill 2012, Xemi publikon videoklipin "Tegluila Party". Më datë 2 Korrik 2012, Artan Kola & Xemi publikojnë videoklipin "Potpuri Elbasanase". Më datë 31 Mars 2013, Xemi publikon videoklipin "Dashnin Ta Kam Fal". Më datë 9 Maj 2013, Xemi publikon videoklipin "Shiko, Shiko Baba". Më datë 10 Maj 2013, Xemi publikon videoklipin "Mu Rrit Mjekrra". Më datë ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bashkim Vushaj

Plumi Og

Rinch3

Snoopy-G

Sami Pacolli

Ramazan Islami

Pizha

Kreshnik Krasniqi

Azem Haziri

Agangsta


Tags: Xemi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018