A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xeni Dhe Sinani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
Xeni Dhe Sinani is a popular singers duo of Rhapsodic Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts

Rruga E Kombit, Kulle Shqiptare

Komandanti Legjendar Adem Jashari

Rrehi Teli

Ahmet Delia


» Add A Song »


Related Artists:

Liti Biti

Vëllëzërit Lekaj

Dielli Dhe Leoni

Blerta Dhe Astrit Ismaili

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Luani Dhe Migjeni

Armel Dhe Emanuel Delaj

Tori E Andi


Tags: Xeni Dhe Sinani, Xeni & Sinani, Xeni Vogel

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018