A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xeni I Vogel

Choose star rating

Rating:  2.7 / Votes cast:  3
Xeni I Vogel is a popular singer of Rhapsodic Traditional & Citizens' Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Xeni Me Mysafire


» Add A Song »


Related Artists:

Double A

Perfekti

Bes

Chimm

R-Me

Sadri Monika

Xhelo Vasjari

Ilir Jakupi

Xhentian Jetishi

Tonin Xharavina


Tags: Xeni I Vogel, Xeni Vogel, Xeni, Sinani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018