A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xeni Nuredini

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19
  • Origin:
  • Shtime 
  • Age:
  • 14
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
Xeni Nuredini is a singer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tikki Goldd

Nori

Riki Sllamniku

Visinjo

Eliot

Refleks

Rap Kills

Andosone

Mani

Dion


Tags: Xeni Nuredini

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018