A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Malli


Not Yet Rated


17/11/2008

2008-11-17T23:26:46

oooo kushtrohet valaaaa o permbi zall me vjen nje kang e permalluar te pash moj zaaan te pash me maalll dhe me shpirt te llahtaruar
ooo e lart ne qiell shiqimin n`greh gjith vet i dyte o vet e dyte perseri syte me bine perdhe (gjithmone per ty me pikojne syte)x2


Lyrics submited by Auulonnaaa


lyrics.al © 2007 - 2018