A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhadi Gashi

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Xhadi Gashi is a popular singer of Rhapsodic Traditional music. Në vitin 2016, Xhadi Gashi & Luli Sejdiu publikojnë albumin "Muhaxherëve"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Muhaxherëve (2016)


» Add A Song »


Related Artists:

Bashkim Syla

Paulin Pervathi

Shkëlzen Morina

Ymer Sefa

Vitor Dushi

Osman Sefa

Luan Zogiani

Ali Zogiani

Rexh Gashi

Brahim Osaj


Tags: Xhadi Gashi, Gjadi Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018