A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Xhaja is a singer. Në Maj 2009, Xhaja merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Bjonde Apo Brune", në bashkëpunim me Mary....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Betto B

Neshat Aliu

Defro

My Way

Zhurja1

M-Jay

Franci

Elton Tahiri

Mc Beti

Chronic


Tags: Xhaja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018